Malinsky i Alexxis Ola w teledysku charytatywnym do singla „Kiedy mówisz szeptem”

6 października br. Malinsky opublikował ilustrację do singla „Kiedy mówisz szeptem”. Wokalista włoskiej wytwórni Maqueta Records (w jej szeregach znajduje się między innymi Lena Katina, ekswokalistka t.A.T.u.), który niespełna rok temu podbił serca włoskiej publiczności za sprawą utworu „Falling down”, postanowił połączyć siły z młodą youtberką w celach charytatywnych.


Teledysk do singla Malinsky’ego„Kiedy mówisz szeptem” (angielska wersja „Tonight”) przedstawia krótką historię opowiadającą losy pary. W życiu dwojga młodych ludzi pojawia się osoba trzecia zamierzająca zburzyć wszystko, co do tej pory udało im się zbudować. W główną rolę w klipie wcieliła się youtuberka – Alexxis Ola.Połączenie świata Youtube’a ze światem muzycznym to mieszanka wybuchowa, obok której nikt nie przejdzie obojętnie – zapewnia wydawca. – Pomysł na połączenie tych dwóch światów zrodził się w głowie wokalisty i ma on na celu zachęcić młodych ludzi do pomagania innym. Jak sam przyznaje, wielokrotnie wspierał on różnego rodzaju akcje charytatywne nie tylko finansowo, ale również jako wolontariusz. Warto nadmienić, że decyzja o współpracy z
Alexxis Olą nie była przypadkowa. To vlogerka o wielkim sercu – tak w skrócie można ją scharakteryzować, gdyż jakiś czas temu oddała na cele charytatywne swoje włosy! Dla dziewczyny to nie lada wyzwanie, lecz myśl o tym, iż w ten sposób komuś pomoże, zwyciężyła.


Zajrzyj po więcej:

Malinsky na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.