Mamy hit lata? Dominika Sojda zaprezentowała teledysk do ,,Już Wiem, Że Ty”!

DominikasSojdanewsDominika Sojda – młoda, energiczna optymistka, która w tym roku zdała maturę. Muzyka towarzyszy jej od zawsze. Jest samoukiem, bo jak mówi, nauka przychodzi jej najłatwiej jak robi to sama. Zaczynała wrzucając swoje interpretacje ulubionych utworów na YouTube. Potem było już górki…

W 2013 roku wygrała kielecki Festiwal Scyzoryki. To właśnie tam poznała Karola Serka i Pawła Szcześniaka, z którymi obecnie tworzy muzykę. O swojej twórczości mówi  że jest optymistyczna, pełna energii, bo właśnie taki charakter ma młoda wokalistka, i taką energię chce przekazać słuchaczom.

Dominika występowała na wielu scenach, zaczynając od małych kawiarnii, kończąc na większych, wojewódzkich koncertach. Dziś z kontraktem z Universal Music Polska rozpoczyna profesjonalną, muzyczną karierę.

 

Jej debiutancki singiel „Już Wiem, Że Ty” można już usłyszeć w polskich stacjach radiowych. Niedawno premierę miał klip do tego utworu!

„Świat musimy postrzegać kolorowo! Taki jest też ten klip, radosny i podnoszący na duchu” – mówi wokalistka.

Dominika jest fanką nowoczesnej muzyki popowej. Jej ulubione wokalistki to Adele, Birdy i Amy Winehouse. Jej inspiracje muzyczne sięgają jednak bardzo daleko i nie ograniczają się do jednego nurtu.

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *