Marcelina ze swoim albumem Koniec Wakacji w rzeszowskim Undergroundzie

Koniec wakacji, czyli czwarty studyjny album Marceliny produkcji Kuby Karasia z The Dumplings, którego premiera odbyła się 28 września ubiegłego roku. Już 9 marca artystka zaprezentuje swój materiał w rzeszowskim Underground Pubie!


Na płycie znalazło się 13 utworów: Cicho tak, Niby nic, Candy blue, Psy, Zwierzęta origami, Organizmy, Chemia z Niemiec, Nie rycz, Lato, Wanna Dance, Wanna Die, z czego 2 z nich, Tańcz i Dinozaury, to single promujące album. Album powstawał w okolicach Szklarskiej Poręby, gdzie artystka wraz z producentem Kubą Karasiem i Kamilem Kryszakiem czerpali inspirację do stworzenia Końca Wakacji.
Elektroniczne, popowe brzmienia w akompaniamencie rozmytych gitar, połączone słodką i melodyjną wizją kompozycyjną Marceliny oraz jej nieszablonowymi tekstami daje nam świetny krążek, który warto zobaczyć na żywo.

Underground Pub w Rzeszowie to już przedostatni przystanek Marceliny na trasie. Wcześniej artystka zaprezentuje swój materiał w Raciborzu, Wrocławiu, Sopocie, Łodzi, Warszawie i Krakowie, a na końcu w Poznaniu.
Bilety do zdobycia online lub bezpośrednio w lokalu od godziny 17, w cenie 30 złotych oraz w dniu koncertu w cenie 40 złotych. Partnerem całej trasy koncertowej jest również All About Music oraz Polska Płyta / Polska Muzyka.Zajrzyj po więcej:
Marcelina na Facebooku
Marcelina na YouTube
Marcelina na Spotify
Underground Pub Rzeszów
Underground Pub i koncert Marceliny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.