Marcin Klimaczak i jego ,,Aicha” – powrót muzyczny roku !

Marcin Klimczak z zespołem powraca po 20 latach, wyruszając w pierwszą trasę koncertową po Polsce! Sukces „Aichy” w latach 90. zbiegł się z sukcesem zespołu De Mono, w którym grała reszta grupy. Dlatego po raz pierwszy w roku 2016 będziemy mogli zobaczyć wokalistę, w którym kochały się Polki!

marcin klimczak1
fot. Hubert Zieliński

Marcin Klimczak z zespołem wydali dwa albumy studyjne: „Wszystkie chwile” (1996) oraz „Motyle kolorowe” (1998). Wydawnictwa były promowane przez utwory: „Wszystkie chwile”, „Kochać i pragnąć”, „Motyle kolorowe”. Jednak to piosenka „Aicha” stała się jednym z największych hitów polskiej muzyki rozrywkowej, granym do dzisiaj przez stacje radiowe. Łączna ilość odtworzeń utworu na różnych kanałach portalu YOUTUBE.pl przekroczyła 20 milionów! Pierwsza w historii trasa koncertowa Marcina Klimczaka z zespołem po Polsce w 2016 roku będzie wyjątkowym wydarzeniem! Z uwagi na występy z De Mono, muzycy dawnej grupy Magma nie wyruszyli nigdy na koncerty. To pierwsza okazja od lat, aby ujrzeć Marcina, Piotra Kubiaczyka, Tomasza Banasia i muzyków towarzyszących na żywo oraz usłyszeć największe przeboje grupy.

Występy na scenie muzycy rozpoczęli od wizyty w programie Dzień Dobry TVN w miniony weekend! Zapraszamy do śledzenia muzycznego powrotu tego roku!
To video możecie zobaczyć pod linkiem:

Poniżej również możecie usłyszeć jeden z najbardziej znanych i lubianych utworów polskiej sceny muzycznej. Poznajecie ?

Magma – Aicha


Zajrzyj tu:

Marcin Klimczak 

Facebook : https://www.facebook.com/Marcin-Klimczak-1684086751850697/?fref=ts

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *