Marcin Spenner: „Tu mam wszystko” – nowy singiel już dostępny

Marcin Spenner cały czas pracuje nad materiałem na swój debiutancki krążek. W międzyczasie prezentuje kolejny singiel zwiastujący to wydawnictwo!


Marcin Spenner, to wokalista pochodzący z Gdyni. Śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”.

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi. Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło).

„Tu mam wszystko”, to kolejny singel Marcina, po ciepło przyjętej balladzie „Lucy”.

Marcin Spenner – „Tu mam wszystko”

Piosenka „Tu mam wszystko” dla każdego może, a w zasadzie powinna mieć inne znaczenie – wyjaśnia Marcin Spenner – Obrazuje wszystko to, co sprawia, że w naszym najbardziej pierwotnym obszarze mózgu powstają endorfiny, czyli hormony szczęścia. Może to być osoba, miejsce, smak, zapach czy wspomnienie… Znajdą się też zapewne osoby, które odczytają ten tytuł w bardziej dosłowny i jednak dość żartobliwy sposób. Oczywiście takiej interpretacji też nie wykluczam.

Marcin Spenner „Tu mam wszystko”

Słowa: Karolina Kozak, Marcin Spenner

Muzyka: Tomasz Świerk, Marcin Spenner, Sławomir Mroczek

Lyric Video:

Reżyseria/scenariusz: Dorota Piskor

Ilustracja: Dorota Piskor

Montaż: Dorota Piskor i Tomek Ślesicki

Animacja: Tomek Ślesicki

Producent: Pinky Promise


[WYWIAD] “Od najmłodszych lat fascynowali mnie charyzmatyczni wokaliści…” – Marcin Spenner dla Muzykoholików


Zobacz więcej:

Marcin Spenner – Facebook

Marcin Spenner – You Tube