Margaret śpiewa dla Atomówek!

Margaret

Cartoon Network zaprosił Margaret do nagrania polskiej wersji utworu promującego nową serię „Atomówek”. Kultowa kreskówka wróciła na antenę stacji w kwietniu tego roku, a 25 lipca ruszają kolejne, premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu. Z tej okazji na kanale YouTube Cartoon Network pojawiła się specjalna wersja teledysku do tytułowej piosenki z udziałem polskiej wokalistki.

Zupełnie nowym odcinkom serialu w wersji amerykańskiej towarzyszy żywiołowy utwór punkowego zespołu Tacocat – „Who’s got the power?” To muzyczna opowieść o sile, odwadze i walce ze złem, które są mottem przewodnim głównych bohaterek kreskówki: Bójki, Bajki oraz Brawurki. Specjalnie dla polskich widzów napisano polski tekst piosenki, a do zaśpiewania i nagrania utworu stacja zaprosiła polską gwiazdę muzyki pop, Margaret.

Nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie Margaret, która łączy w sobie wzorcowe cechy spod znaku Girl Power, powinna być głosem nowych Atomówek. Jest uosobieniem przebojowości, talentu i niesamowitego wdzięku. I dokładnie takie są główne bohaterki serialu: Bójka, Bajka i Brawurka – komentuje Barbara Izowska-Jędrych, PR& Marketing Manager z Turner Broadcasting System Poland, nadawcy stacji Cartoon Network.

Do polskiej piosenki przewodniej „Atomówek” Cartoon Network przygotował również teledysk:

                   

Piosenki Margaret zajmują czołowe miejsca na polskich listach przebojów. Popularna wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards, SuperJedynki. „Atomówki” to kolejne wyzwanie w jej karierze, po ubiegłorocznej premierze nastrojowego, jazzowego albumu „Just The Two Of Us” w duecie z Mattem Duskiem.
Premiera kolejnych, zupełnie nowych odcinków serialu o przygodach Bójki, Bajki i Brawurki 25 lipca o godz. 17:55 na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55. Atomówkowe gry, aplikacje, w tym Powerpuff Yourself, z którego skorzystało tysiące osób na całym świecie oraz quizy i wideo są dostępne na: http://thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.pl/.


Zajrzyj po więcej!

https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *