Margaret ujawnia swój potencjalny hit na Eurowizję! – dostępny już na YouTube!

Już dziś (2016.02.17), od godziny 18.00, na mobilnej platformie muzycznej TIDAL, Margaret zaprezentuje swój utwór „Cool me down”. Piosenka to bardzo mocny kandydat na polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016. Utwór będzie dostępny w serwisie TIDAL na wyłączność przez 24 godziny. Dla abonentów Play, w ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY”, TIDAL jest za darmo.margaretCool Me Down

Czy Margaret jest tą artystką, która powtórzy sukces Edyty Górniak i zdobędzie nagrodę w tegorocznym konkursie Eurowizji? Z pewnością ma na to spore szanse, bo jest nie tylko piosenkarką o charyzmatycznej osobowości i świetnym, wokalu, ale dysponuje też mocnym orężem w postaci piosenki „Cool me down”. Jednym z jej współautorów jest irańsko-szwedzki wokalista i producent, Arash, który w 2009 r. znalazł się w pierwszej trójce zwycięzców 54 edycji Eurowizji. Piosenkę „Cool me down” Margaret do tej pory mieli szansę usłyszeć tylko nieliczni eksperci z branży.

A co o utworze mówi sama Margaret?

„Cool me down” to energetyczny, taneczny numer, inspirowany muzyką reagge w nowoczesnym wydaniu. To piosenka, która zapowiada mój najnowszy album i nowe brzmienia.

Piosenką „Cool me downMargaret po raz kolejny udowadnia, że uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Dla przypomnienia, w 2013 roku zadebiutowała melodyjnym i mocno popowym singlem „Thank You Very Much”, który znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38. pozycję w Austrii i 22. miejsce we Włoszech.

W 2014 roku Margaret zagrzewała do walki polskich siatkarzy utworem „Start a Fire”, który stał się oficjalnym
hymnem
Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Singiel znalazł się ponadto na 10. miejscu listy AirPlay.TIDAL_Margaret

Pod koniec sierpnia ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży oraz uzyskało status platynowej płyty. W 2015 roku jej kolejny singel – „Heartbeat” – uplasował się na 11. pozycji listy dwudziestu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Pod koniec roku premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – „Just the Two of Us”, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS.

Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.


Margaret – Cool Me Down

aktualizacja informacji 19.02.2016


Zajrzyj tu:

Margaret: https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE/?fref=ts

TIDAL: http://tidal.com/pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *