Maria Tyszkiewicz odpaliła przedsprzedaż debiutanckiej płyty

Debiutancka płyta Marii Tyszkiewicz coraz bliżej, wreszcie poznaliśmy datę – 5 czerwca 2020 roku. Artystka rozpoczęła właśnie przedsprzedaż albumu „Ufam sobie„.
 
Na płycie „Ufam sobie” znalazły się największe inspiracje Marii i bardzo intymne przemyślenia, którymi po raz pierwszy dzieli się ze swoimi fanami właśnie teraz. Jej utwory zaskakują światowym brzmieniem i świeżym spojrzeniem na współczesne r’n’b oraz neo soul, czyli na gatunki, których Maria słucha namiętnie. Nad sensualnymi i zmysłowymi utworami, które ostatecznie trafiły na płytę, czuwali najlepsi producenci i fantastyczni tekściarze. Hity takie jak „Ufam sobie”, „Chodź”, „Deszcz” oraz „Miasto” wraz z Marią współtworzyli m.in. Ras z Rasmentalism czy Meek, Oh Why?. Gościnnie pojawił się również Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego programu „The Voice”.
 
Dzięki tej płycie Maria rozwinęła się jako artystka i poprzez osobiste teksty odsłoniła się przed odbiorcami tak jak nigdy dotąd. Poznała też bliżej swoje możliwości oraz samą siebie. „Ufam sobie” to spełnienie jej artystycznych ambicji oraz marzeń o zaprezentowaniu słuchaczom solowego materiału. Wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Album już teraz można zamawiać pod tym adresem: https://bit.ly/3dc1QrA.
 
Wszystkie płyty zamówione w przedsprzedaży zostaną osobiście podpisane przez artystkę!

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/mariatyszkiewiczofiszial/

Instagram: https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.