Marie I ZUZA ambasadorkami Spotify EQUAL

Marie I ZUZA zostały ambasadorkami października  Spotify EQUAL

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że Marie I ZUZA zostały ambasadorkami października  Spotify EQUAL! Ich najnowszy singiel – HIDE AND SEEK znajdziecie na playliście EQUAL Polska.

Marie i ZUZA łączą siły i wcielają się w rolę potworów spod łóżka w Halloweenowym utworze HIDE AND SEEK! HIDE AND SEEK to utwór, będący pierwszą kolaboracją wewnątrz labelu Marie – i to naprawdę wyjątkową. Halloweenowy prezent dla fanów jest również flagowym utworem promującym październikową kampanię Spotify EQUAL, promującą kobiety i ich twórczość. 

„Chciałyśmy stworzyć coś wyjątkowo mrocznego, w Polsce bardzo ciężko o takie kawałki. Jest w tym trochę horroru, brzmieniowo dodaliśmy też elementy witch house. Koniec końców, energia bijąca z HIDE AND SEEK wydaje się nam kwintesencją popkulturowej aury Halloween” – tak Marie & ZUZA mówią o ich pierwszym wspólnym singlu – HIDE AND SEEK.

Program Spotify EQUAL ruszył 29 kwietnia 2021 roku. W jego ramach tworzone są globalne i lokalne playlisty promujące utwory artystek z ponad 50 krajów – od Japonii, przez Malezję i Polskę do Argentyny. Poza tym wybrane piosenkarki pojawiają się na okładkach lokalnych playlist, a ich twórczość jest polecana na platformie. To razem z wizerunkami na billboardach w Nowym Jorku ma zwiększyć ich szanse na karierę międzynarodową.

MARIE

2 września br. ukazał się minialbum Marie zatytułowany CHOC i jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. EP-ka zawiera m.in. Anon69 oraz Cztery Pory Roku a także znane doskonale fanom artystki Welcome To My Party czy też Strawberry Sauce.Tak o EP-ce mówi Marie- „CHOC to mój najodważniejszy dotychczas projekt, zdecydowanie

najbardziej szalony brzmieniowo. Bawiłam się przy nim najlepiej ze wszystkich dotychczasowych albumów!”.

Marie to powiew świeżości, którego naprawdę nie mieliśmy. Marie otwiera zupełnie nowy rozdział w polskiej muzyce. Serwuje nam w swoich piosenkach słodką delikatność, ale ze szczyptą pikanterii a to wszystko okraszone jest niesamowitą lekkością i autentycznością.

Taka właśnie jest Marie!

ZUZA

Piekielnie Zadziorna i piekielnie Zdolna – dwie literki Z w jej imieniu nie są przypadkowe. ZUZA to kobieta wielu talentów – wokalistka, tekściarka, performerka i tancerka. Jej naturalny pazur, wieloletnia fascynacja k-popem oraz miłość do języków obcych i kultur wschodnich przekładają się na wyjątkowe, bezprecedensowe brzmienie. Barbie to pierwszy singiel, promujący jej debiutancki mini-album – i pierwszy krok do zrobienia konkretnego szumu na polskiej scenie muzycznej. A może i dalej?

„Barbie to numer, który mówi o pozyskiwaniu wartości z głębi samych siebie. nieważne jak wyglądasz, jak się nosisz, jak się ubierasz – to ty definiujesz sam siebie. Dla mnie już skończyły się czasy, kiedy wygląd człowieka świadczy o jego wartości, kompetencjach czy możliwościach – Barbie jest metaforą tych wszystkich uprzedzeń.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.