MaRina i Piotr Zioła w TIDAL

Serwis muzyczno-rozrywkowy TIDAL przygotował niespodziankę dla fanów polskiej muzyki! „On My Way” – nowy singiel MaRiny jest już dostępny tylko w TIDALU. Użytkownicy platformy będą mieli także okazję przedpremierowo wysłuchać utworów z debiutanckiego albumu Piotra Zioły.

MaRina

Wielki powrót MaRiny

MaRina wraca na scenę muzyczną po kilkuletniej przerwie. Wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne, w tym nagrody Eska Music Awards w kategorii Debiut w 2010 roku, nagrała singiel „On My Way” w Wielkiej Brytanii. W jego tworzeniu udział brali producent Pete Boxstem oraz piosenkarz i kompozytor Arrow Benjamin. Utworu można posłuchać wyłącznie w TIDALU od 18 do 25 kwietnia pod adresem: http://listen.tidal.com/track/59320574.

Debiutancki album Piotra Zioły w TIDALU

Piotr Zioła zdobył popularność dzięki udziałowi w drugiej polskiej edycji X Factor. W swoim dorobku ma już między innymi występ na Open’er Festivalu 2015. W jego twórczości można doszukać się inspiracji muzyką lat 50. i 60.

Wszyscy użytkownicy platformy TIDAL będą mogli zapoznać się przedpremierowo z debiutanckim albumem wokalisty – „Revolving Door”. Od 17 do 22 kwietnia były sukcesywnie ujawniane kolejne utwory z nadchodzącego wydawnictwa. Album w całości został udostępniony w dniu premiery (czyli dzisiaj) na TIDALU. Utwory dostępne są pod adresem: http://listen.tidal.com/album/59357395.

Piotra Zioła, fot. Zuza Krajewska
Piotra Zioła, fot. Zuza Krajewska

O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *