Mariusz Wawrzyńczyk i teledysk nakręcony w Wietnamie

Mariusz Wawrzyńczyk zaprezentował właśnie klip do swojego najnowszego singla, zatytułowanego „Nie przestawaj marzyć”. Co więcej, zdjęcia do owego teledysku zrealizowano… w Wietnamie! 


Wideoklip powstał podczas pobytu wokalisty w Wietnamie. Szalona, egzotyczna i niezwykle odkrywcza wizyta została utrwalona w teledysku za pomocą telefonu. Intymna, prywatna atmosfera ukazuje skrótowy zapis podróży Mariusza. Plaża, przejażdżka tuk-tukiem, lokalny targ, festiwal k-popu, przejażdżka pociągiem przez malownicze rejony… To i wiele więcej można zobaczyć w tym wyjątkowym teledysku. Klip pokazuje uśmiechniętych, radosnych i pogodnych ludzi, którzy mimo ogromnego ubóstwa potrafią cieszyć się z każdego dnia.Nie przestawaj marzyć to piosenka, której głównym przesłaniem jest to, by wykorzystywać każdy dzień, bo może on więcej się nie powtórzyć – mówi Mariusz Wawrzyńczyk. – Chwytaj dzień i idź do przodu, zostaw smutki i walcz o lepsze jutro!. Pamiętajcie, że wystarczy chwila, jeden gest, a możesz zmienić w życiu wszystko, jeśli tylko tego chcesz!. Stawiajcie sobie cele i realizujcie je.


„Nie przestawaj marzyć” stanowi kolejny singiel Mariusza Wawrzyńczyka pochodzący z płyty „Zawsze pod wiatr” wydanej w czerwcu 2018 roku. Autorem muzyki jest Marcin Nierubiec, za tekst odpowiada wokalista.


„Zawsze pod wiatr” jest długo oczekiwanym albumem zwycięzcy koncertu „Debiutów ze Skaldami” mającego miejsce podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Mariusz ukończył Policealne Studium Czesława Niemena w Poznaniu, uczestniczył też w talent show „Szansa na sukces” (Budka Suflera, Zbigniew Wodecki) i w programie „Bitwa na głosy” (drużyna Urszuli Dudziak). Na jego solowym debiutanckim wydawnictwie, utrzymanym w klimacie pop, znajdują się przebojowe piosenki wprawiające słuchacza w pozytywny nastrój. Na krążku zamieszczono utwory stworzone przez najwybitniejszych polskich kompozytorów, między innymi Marcina Nierubca, Marka Kościkiewicza i Tomasza Luberta. W swojej dotychczasowej karierze muzyk zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz, wystąpił również w wielu prestiżowych przedsięwzięciach muzycznych, takich jak koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna” odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Bonusem na płycie jest nowa wersja jednego z największych hitów zespołu Bajm, „Biała armia”. Mamy tu do czynienia z odświeżoną odsłoną w aranżacji Adama Abramka, Pawła Sota i Roberta DudzicaBeata Kozidrak dała zielonej światło na ukazanie się remixu i okazała swoją aprobatę, życząc powodzenia na solowej drodze artystycznej młodego artysty.


zajrzyj po więcej:

Mariusz Wawrzyńczyk na Facebooku


fot. Grzegorz Mikrut