Mariusz Wawrzyńczyk w remiksie Białej Armii zespołu Bajm!

Po dobrze przyjętym tytułowym singlu „Zawsze pod wiatr” przyszła pora na kolejny utwór zapowiadający płytę Mariusza Wawrzyńczyka. Tym razem jest to remix jednego z największych hitów zespołu Bajm – Biała Armia.

„Z Białą Armią wiąże się pewno historia. Jestem ogromnym fanem Beaty Kozidrak i Bajmu. Cenię ich za kompozycję, świetne brzmienie i energie na scenie, a Beatę za jedyny i niepowtarzalny głos oraz za charyzmę sceniczną i teksty piosenek. Wiele z utworów napisali dla Bajmu Adam Abramek i Paweł Sot, którzy stworzyli dla mnie w 2011 roku mój pierwszy singiel „Lepiej bez słowa”. Pewnego razu dzwoni do mnie Adam i mówi: „Słuchaj przygotowaliśmy na nowy aranż „Biała armia”, może byśmy spróbowali nagrać ją z Tobą?”. Nie trzeba było mnie długo namawiać. Z planów publikacji utworu nic nie wyszło, lecz na początku czerwca 2018 r. siedzę przy komputerze i zgrywam pliki na płytę do tłoczni i wpadłem na pomysł by umieścić tą nową wersje na swój krążek. Zadzwoniłem do Pawła i Adama oni się zgodzili. Postanowiłem napisać sms do Beaty Kozidrak, która również dała mi zielone światło, do publikacji. Czego chcieć więcej?. Może tylko tego by się moja wersja spodobała!?”. – mówi artysta.

Bonusem na debiutanckiej płycie Mariusza jest nowa wersja jednego z największych hitów zespołu Bajm „Biała armia” . To nowa, odświeżona wersja w aranżacji Adama Abramka, Pawła Sota oraz Roberta Dudzica. Beata Kozidrak dała zielonej światło na ukazanie się remixu, i swoją aprobatę, życząc powodzenia na solowej drodze artystycznej młodego artysty.

Posłuchajcie sami i dajcie znać w komentarzu czy podoba Wam się taka wersja tekstu Beatki 😉


Zajrzyj po więcej:

Mariusz Wawrzyńczyk na Facebooku

Płyta do kupienia w sklepie Empik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.