Mariusz Wawrzyńczyk z najnowszym singlem „Labirynt myśli”

„Labirynt myśli” to efekt współpracy Mariusza z znakomitym kompozytorem Markiem Kościkiewiczem. Utwór ten znajduje się na solowej debiutanckiej płycie artysty „Zawsze pod wiatr”.

„Z Markiem poznaliśmy się na festiwalu muzycznym „Carpathia Festival” w Rzeszowie, dzięki Ani Czenczek, która Nas ze sobą poznała!. Po kilku miesiącach pojawiłem się u Marka w studio by pomóc mu zarejestrować „demo” do jego muzycznych projektów. Współpraca tak dobrze Nam się układała, że Marek podarował mi jedną ze swoich kompozycji. To niezwykle kreatywny i doskonały kompozytor, ale także autor tekstu, który Naszą piosenkę napisał w niecałą godzinę”.

Płyta „Zawsze pod wiatr” jest już dostępna w dobrych sklepach muzycznych oraz online:

http://soundline.biz/MariuszWawrzynczykZawszepodwiatr/

„Zawsze pod wiatr” to długo oczekiwany album zwycięzcy koncertu „Debiutów ze Skaldami” odbywającego się podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Mariusz to absolwent Policealnego Studium Czesława Niemena w Poznaniu, uczestnik talent show „Szansa na sukces” (Budka Suflera, Zbigniew Wodecki) oraz „Bitwa na głosy” (drużyna Urszuli Dudziak). Na jego solowej debiutanckiej płycie, utrzymanej w klimacie pop, znajdują się przebojowe piosenki, które wprawią słuchacza w pozytywny nastrój. Na krążku znalazły się kompozycję najwybitniejszych polskich kompozytorów m.in.: Marcina Nierubca, Marka Kościkiewicza i Tomasza Luberta. Artysta, w swojej dotychczasowej karierze zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz a także wystąpił w wielu prestiżowych przedsięwzięciach muzycznych m.in. koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna”- odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Bonusem na debiutanckiej płycie Mariusza jest nowa wersja jednego z największych hitów zespołu Bajm „Biała armia”. To nowa, odświeżona wersja w aranżacji Adama Abramka, Pawła Sota oraz Roberta Dudzica. Beata Kozidrak dała zielonej światło na ukazanie się remixu, i swoją aprobatę, życząc powodzenia na solowej drodze artystycznej młodego artysty.

„Labirynt myśli”
muz. i sł. Marek Kościkiewicz


Fanpage: https://www.facebook.com/Mariusz-Wawrzy%C5%84czyk-161967233937290/

Dystrybucja: e-Muzyka https://www.facebook.com/eMuzykaSA/
Wydawca: Soul Records https://www.facebook.com/SoulRecordsPL/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.