Marta Gałuszewska zwyciężczynią The Voice of Poland 8!

W dzisiejszym finale tak naprawdę nic nie było wiadome, oprócz tego, że wystąpią w nim najlepsi z każdej z drużyn. Emocje od samego początku były ogromne. Początek programu rozgrzał do czerwoności, gdyż cała czwórka zaśpiewała wspólnie z gwiazdą wieczoru- Jessie Ware.

Na przedsmak występów solowych finalistów wystąpił laureat poprzedniej edycji programu Mateusz Grędziński w swoim najnowszym singlu „Już czas”.

W pierwszej części show zobaczyliśmy finalistów w coverach oraz występach z trenerami. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem przemian uczestników od etapów „w ciemno”. W krótkich filmach mogliśmy zobaczyć drogę uczestników do finału.

W tym składzie mogliśmy usłyszeć ich jeszcze raz w piosence „The Star” Mariah Carey.

 

Po pierwszej części finału przyszła pora na wyeliminowanie jednego z uczestników. Widzowie zdecydowali, iż 4 miejsce w 8. edycji programu zdobyła MAJA KAPŁON!

 

W drugiej części finału, pozostała trójka zmierzyła się z polskimi piosenkami polskich artystów, tj. Czesława Niemena, T.Love oraz Varius Manx.

Zaraz po nich, w swoim najnowszym utworze pt. ”Andromeda” zaprezentowała się Edyta Górniak.

Przyszła pora na kolejne eliminacje, w których okazało się, że 3 miejsce zajął MICHAŁ SZCZYGIEŁ!

 

Gdy dowiedzieliśmy się, kto został w ścisłym dwuosobowym finale, usłyszeliśmy single: Łukasza „To jest mój rock’n’roll” oraz Marty „Nie mów mi nie”.

Jessie Ware zaśpiewała swój najnowszy singiel z albumu Glasshouse „Alone”. Zaraz po występie Jankes ogłosił, iż statuetkę Radia Eska i 100 tysięcy złotych na promocję w Radiu zdobywa Łukasz Łyczkowski za występ w nokautach, w których zaśpiewał „Sen o Victorii”.

Krótko po tym dowiedzieliśmy się, że ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI zdobywa 2 miejsce…

 

… zaś zwyciężczynią 8. edycji programu The Voice of Poland 8 zostaje MARTA GAŁUSZEWSKA i to ona dostaje kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz 50 tysięcy złotych!

 

Dyrektor TVP 2- Marcin Wolski ogłosił również, że Marta i Łukasz są zaproszeni, aby wystąpić na Sylwestrze z Dwójką w Zakopanem!

To już koniec emocji związanych z tą edycją. Był to wspaniały czas, w którym mogliśmy usłyszeć wspaniałe głosy, ich interpretacje, emocje- po prostu zżyć się z nimi w te sobotnie wieczory. Miejmy nadzieję, że już niebawem usłyszymy tak finalistów, jak i uczestników, którzy odpadli we wcześniejszych etapach programu, w ich własnych kompozycjach.  Kto wie, może będziemy mieli przyjemność pisać dla Was o 9. edycji programu już w następnym roku!

Więcej informacji jak zwykle znajdziecie na stronie: https://voice.tvp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.