Mary Komasa zapowiada nowy album!

Po dwóch latach od premiery debiutanckiego albumu Mary Komasa wraca z drugim krążkiem. Wydawnictwo zapowiada singiel w wyjątkowym orkiestrowym wykonaniu utworu „Palermo”, który został zarejestrowany w ramach live session.

Mary Komasa to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka w jednej osobie, wcześniej zajmowała się również modelingiem. Artystka tworzy muzykę w stylu dream pop, inspirując się mocno kulturą lat 60. a także  gospelu, bluegrassu po klasycznego rocka czy new wave.

Wspólnie z mężem stworzyła ścieżkę dźwiękową do filmów „Janosik. Prawdziwa historia”, „Powrócić w twe ramiona” oraz serialu „Głęboka woda”.

W 2015 roku artystka wydała swój debiutancki album pod tytułem „Mary Komasa”, który został nominowany do nagrody Fryderyk 2016 w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Zależało mi na tym, aby to właśnie ‘Palermo’ zapowiedziało mój nadchodzący album. Świadomie wybrałam ten utwór w jego najbardziej intymnej formie, zarejestrowanej na żywo w studio. Wersja ta zrodziła się spontanicznie, z czystej potrzeby serca, pod sam koniec całodniowej sesji z orkiestrą. Mam poczucie, że w tym wideo udało się uchwycić istotę całego albumu ‘Disarm’. Staram się w nim jak najbardziej odsłonić emocjonalnie, jednocześnie przekazując słuchaczom potężny ładunek energii. Mam nadzieję, że tą piosenką uruchomię w ludziach ich najszczersze emocje. – Mary Komasa


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/marykomasamusic/

Instagram: https://www.instagram.com/marykomasa/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAujLfBGXu7uKAkPieGtmlw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.