Masia w Aloha Ent., epka z Masią w październiku!

Masia w Aloha Entertainment, epka z Salvarem pod koniec października 2016 roku.

Pochodząca z Zakopanego wokalistka Masia zasiliła szeregi wytwórni Aloha Entertainment.

Jeszcze w tym roku pod koniec października ukaże się krążek „Bezkres EP”, który Masia nagrała razem z łódzkim producentem Salvarem. Oboje już wcześniej pojawiali się na alohowych projektach , m.in. na płycie Łysonżi Dżonson „Browka Szpinak”. „Bezkres EP” będzie wydawnictwem mocno limitowanym. Za tydzień premiera teledysku „Najgorsze Najlepsze” oraz start przedsprzedaży epki.


Koniecznie posłuchajcie jej wcześniejszych nagrań.

Masia – „Cienie”

Masia – „Nie Ma Ideałów” prod. Salvare


Masia

Najlepiej odnajduje się w gatunkach takich jak hip-hop, soul, r’n’b, jazz. Do tej pory uczestniczyła w wielu projektach muzycznych polskiej sceny hip-hopowej. Jej debiutancki krążek „Pościelówa” ukazał się w czerwcu 2015 roku.
Ten album pokazał nieprzeciętny talent Masi. Jej hipnotyzujący głos w połączeniu z dojrzałymi tekstami sprawił, że stała się ulubienicą nie tylko młodego pokolenia.

Salvare

Rocznik 93, łódzki producent muzyczny, reprezentant More & More Records. Produkcją muzyczną zajmuje się od 2008 roku skupiając się głównie na współpracy z artystami z branży hip-hopowej. Styl muzyki jaką produkuje jest ciężko zamknąć w jednym gatunku ze względu na uniwersalność warsztatu tego młodego człowieka. W ostatnim czasie skupia się na tworzeniu nie tylko rzeczy stricte hip-hopowych, ale też wybiega poza ramy. Płyta z Masią to dopiero początek drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *