Mateusz Jakubiec i Hashimoto w świątecznym utworze „Nie mam komu dać”

Wszyscy czekamy na pierwszą gwiazdkę. Na stół uginający się pod ciężarem tradycyjnych świątecznych potraw. Są ludzie, którzy wyobrażają sobie święta bez karpia, ale czy są gotowi na brak prezentów? Czy byli wystarczająco grzeczni i dobrzy w tym roku, by je otrzymać? Mateusz Jakubiec postanowił wcielić się w rolę Mikołaja i wraz z duetem Hashimoto odpowiada na to pytanie.


„Nie mam komu dać” to pierwszy utwór będący efektem współpracy Mateusza Jakubca
z duetem producencko-kompozytorskim Hashimoto. Za tekst i muzykę odpowiada Jan Ignacy Królikowski, a za produkcję Mikołaj Dobber. Cała trójka pracuje obecnie nad materiałem na płytę „9 upojnych nocy”, a wspomniana piosenka świąteczna stanowi krótką próbkę ich umiejętności.Obok Mateusza Jakubca w teledysku wystąpili: finalistka programu „Supermodelka Plus Size”  Zuzanna Zakrzewska, popularni aktorzy – Adam Fidusiewicz i Joanna Jarmołowicz, a także aktorzy teatru Buffo, tacy jak Katarzyna Gradecka, Nina Major czy Antoni Scradina. Za zdjęcia odpowiadają Olga Dyjak i Aleksandra Dębek, montaż jest natomiast efektem pracy Tomasza Eberta.


Autorzy piosenki i klipu mają jednak nadzieję, że odbiorcy byli grzeczni, a Święty Mikołaj będzie mógł coś im podarować. 

Zajrzyj po więcej:

Mateusz Jakubiec na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.