Matt Dusk zapowiada utwór ze Zbigniewem Wodeckim

Zbliżają się urodziny wybitnego muzyka – Zbigniewa Wodeckiego, które przypadają na szóstego maja. Z tej okazji, kanadyjski piosenkarz Matt Dusk zapowiedział wspólny utwór o tytule „My Way / Szczęście jest we mnie„.

Już niebawem Matt Dusk zabierze nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. Wybrany przez Matta zestaw hitów to wycieczka przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack.

Na pierwszy singiel Matt wybrał najbardziej osobisty utwór i dla samego artysty najważniejszy – My Way / Szczęście jest we mnie, gdzie w duecie usłyszymy Matta Zbigniewa Wodeckiego. Data nie jest przypadkowa, premiera odbędzie się w dzień urodzin Zbigniewa Wodeckiego – czyli 6 maja. Jest to swoisty hołd Matta dla jednego z najważniejszych muzyków. Jak do tego doszło i co artysta ma do powiedzenia na ten temat dowiemy się już w dniu premiery.

Wraz z pierwszym singlem ruszy przedsprzedaż albumu “Sinatra with Matt Dusk” na kulturalnysklep.pl. Tutaj możemy obejrzeć wersję na żywo:


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.