Max Bravura i By Proxy tworzą nowe wspomnienia w Krakowie! Dołącz do nich!

Już 12 marca w Klubie Piękny Pies odbędzie się koncert katowickiego artysty Maxa Bravury oraz znanego z krakowskiego podwórka zespołu By Proxy. Będzie się działo!

baner 12.03


Max Bravura to projekt, który często kolejne koncerty grywał w różnychmax bravura składach – odmiennych aranżacjach – odmiennym podejściu 3 lata na scenie. Surowe opowieści zamknięte w dyskretne melodie – gitarowo od folku do wave’u . Energia tu i teraz. Max Bravura – głos / maszyny / gitara oraz Jacek Talaga – gitara.Występ w Krakowie to część zimowo/wiosennej trasy koncertowej artysty.

MAX BRAVURA – SONG ABOUT IT !


By Proxy

by proxyDuet z Krakowa, grający muzykę alternatywną. Tworzą go perkusista Jan Owsiński oraz odpowiedzialny za wokal, gitarę i sample Paweł Karski. Chłopcy nie boją się zabawy dźwiękiem i łączenia ze sobą gatunków totalnie skrajnych. Tak oto powstaje energetyczna mieszanka elektroniki, dubstepu, rocka i metalu, zaskakująca słuchacza każdym kolejnym dźwiękiem. Znani początkowo pod nazwą Display, wydali EP 'Play This'. Od 2011 roku występują w nowym składzie jako BY PROXY. Owocem tych zmian są dwie EP – 'They leave us' i 'Full dark no stars' oraz debiutancki album 'Ecotone', dostępny w wersji cyfrowej na wszystkich platformach muzycznych. Nowy materiał w drodze.

By Proxy – Frequency


Będzie będzie rockowo i elektronicznie, będzie mrocznie i tanecznie. Nie zabraknie niespodzianek – By Proxy po raz pierwszy zagra nowe utwory z nadchodzącej EP, natomiast wyjątkowe brzmienie Maxa wprowadzi w doskonały nastrój każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

pieknypiesklub

Kiedy: 12.03.2016

Gdzie: Klub Piękny Pies, ul. Bożego Ciała 9, Kraków

O której: start godzina 19:00

Bilety: 10 zł (bilety do nabycia na miejscu, bezpośrednio przed koncertem)

Więcej info w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1557842451196609/


Zajrzyj tu:

Max Bravura FB: https://www.facebook.com/MaxBravura/?fref=ts

By Proxy FB: https://www.facebook.com/byproxypl/?fref=ts

 

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad tym koncertem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *