MaxFloLab: nowy klip i pre-order płyty Drozdy!

29 sierpnia do sieci trafił nowy klip tzw. rekruta hip-hopu, Drozdy. Obraz towarzyszy utworowi pt. „Nie zatrzymam zmian”. Zwiastuje on „Bloga” – pierwszą długogrającą płytę rapera spod szyldu MaxFloLab. Pakiet wlep, niższa cena czy wysyłka na 2 dni przed premierą – to tylko niektóre z bonusów w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl

„Blog” będzie pierwszym długogrającym albumem Drozdy wydanym w ramach inicjatywy MaxFloLab. Nie będzie to oczywiście pierwsza płyta artysty w ogóle. Pod tym samym szyldem w sierpniu ub.r. wydał on np. mixtape „Wylot z gniazda”. Najnowszy krążek „rekruta hip-hopu” zawierać ma 13 premierowych utworów. Jak mówi sam artysta, utwory utrzymane będą w dość mrocznym, a zarazem refleksyjnym klimacie. W pewnym sensie odegra on w nich rolę rapera-blogera. – Widząc, jak moja dziewczyna opisuje na blogu różne przeżycia i wydarzenia, stwierdziłem, że w zasadzie robię dokładnie to samo, tyle że w numerach. Stąd nazwa „Blog” – komentuje artysta. – W trakcie tworzenia sporo podróżowałem, m.in. do Włoch, co będzie można odczuć na albumie – dodaje. Stylistycznie płyta wpisywać ma się w nowoczesny nurt na polskiej scenie hip-hopowej.

Na MaxFloRecTV pojawiła się już pierwsza wideoodsłona albumu. Teledysk towarzyszy singlowi pt. „Nie zatrzymam zmian”. Autorem zdjęć do klipu jest Enjoyment Studio. Za montaż odpowiada ENC Frame. Producentem bitu jest Bolt, odpowiedzialny zresztą za wszystkie podkłady na nowej płycie Drozdy.


Piosenki możecie posłuchać poniżej:


Płytę „Blog”, z której pochodzi powyższy singiel, zamawiać można już w pre-orderze pod adresem www.MaxFloSklep.pl. Premiera albumu przewidziana jest na 25.10. Wcześniejszy zakup to gwarancja niższej ceny i wysyłki płyty na 2 dni przed tą datą. Zamawiając „Blog” w przedsprzedaży, otrzymamy również autograf artysty i pakiet naklejek.

Wydawcą krążka w formie fizycznej będzie sam Drozda. W wersji cyfrowej płyta ukaże się pod szyldem MaxFloLab. Wydawnictwo w całości dostępne będzie na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych zapowiedzi krążka (a te już niebawem!), najlepiej subskrybujcie MaxFloRecTV na YT, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

***

Więcej o MaxFloLabie, czyli oddolnej akcji promującej artystów tych mniej znanych, a zasługujących na uwagę szerszego grona odbiorców, przeczytacie na http://maxflo.pl/Lab.html.

***

Poznaj lepiej Drozdę – wejdź na http://maxflo.pl/Drozda.html

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.