Maxim i ,,Mistrz drugiego planu” [zobacz]

Maxim_-_Mistrz_drugiego_planu

,,Mistrz drugiego planu” to kolejny klip promujący najnowszą, solową płytę Maxima. Osobisty numer niesie za sobą szczere, niekiedy gorzkie linijki, podlane wkręcającym się w głowę refrenem Julity Wawreszuk, a wszystko to położone na świetnym bicie Blaze’a. Album ukazał się 27 maja nakładem Maxymalnie™, przy współpracy z Aloha Entertainment.


MAXIM feat. Julita Wawreszuk – Mistrz drugiego planu (prod. Blaze) [Official Video]

Artist: Maxim;
Feat: Julita Wawreszuk;
Title: Mistrz drugiego planu;
Album: Maximus;
Rap: Maxim;
Producer: Blaze;
Mix/Master: Paweł Dukato Czaczkowski 323 Studio
Video production: Fris https://www.facebook.com/FrisBstok/


Wraz z klipem Aloha Entertainment udostępnia także drugą część odsłuchu albumu Maxim „Maximus”, który został wydany 27 maja.

Oficjalna playlista MAXIM – Maximus:


Album „Maximus” nawiązuje do nazwiska autora oraz słynnego gladiatora. Tytuł jest jak najbardziej adekwatny do treści zawartej na krążku. W każdym kawałku mniej lub bardziej eksponowana jest walka – pod różnymi względami, a że walka z człowieka wydobywa to co najlepsze – tak też jest w przypadku tej płyty.

Klimatycznie jest nieco inaczej niż standard dzisiejszych trendów, Maxim swoją płytę określa mianem modern classic – przemyca sporo west coastu i granych elementów, nie rezygnując z nowoczesnych smaczków.

Usłyszymy również eksperymenty z housem oraz numer nagrany z zespołem rockowym. Gościnnie m.in. Bonson, Danny, Diox, Cira, ADM, Bonez, Mosad, Kisiel, Rose, Hukos oraz Dje: Perc, Fejm, Shum, Skrusz. Za warstwę muzyczną odpowiadają: Foux, Welon, Poszwixxx, Blaze oraz Paweł Urban.


Zajrzyj tu:

Maxim na FB: http://facebook.com/maximbstok

Muzykoholicy na instagram: https://www.instagram.com/muzykoholicy/


Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *