Mery Spolsky debiutuje singlem i teledyskiem „Miło Było Pana Poznać”

Prezentujemy pierwszy singiel debiutantki MERY SPOLSKY „Miło Było Pana Poznać”. Singiel zapowiada album, który ukaże się jesienią b.r. nakładem wytwórni Kayax.

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

Do tej pory Mery Spolsky można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu oraz na kilkunastu samodzielnych koncertach, a już za kilkanaście dni Mery wystąpi na Open’er Festival (Alter Stage).


MERY SPOLSKY – „Miło Było Pana Poznać” (Official Video):


Mery Spolsky o swoim debiucie:
„Miło Było Pana Poznać” to piosenka, która jest prawdziwym listem do prawdziwego pana. Dopiero potem skomponowałam do niej muzykę i beat, a duża ilość tekstu skłoniła mnie do pójścia w stronę hip-hopową. To miał być monolog, którego nikt nie miał przeczytać. A wyszło jak zwykle, czyli na przekór. Będzie to mój pierwszy singiel! Auu!


Mery Spolsky – oficjalna strona

Mery Spolsky – na Facebook

Mery Spolsky – na Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.