Mery Spolsky już w najbliższą środę w łódzkim klubie New York

MERY SPOLSKY  to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Artystka sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Obecnie odbywa trasę koncertową po kraju.


Podobny obrazW najbliższą środę (21.03.2018) Mery Spolski zaprezentuje swoją twórczość w łódzkim klubie New York.

Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie,  Spring Break’u w Poznaniu,  a także na United Islands of Prague,  Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku 2017 Mery supportowała IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu.Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY  pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i wielkimi krokami zbliża się do miliona wyświetleń na YT.

Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września  2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

W drugiej połowie lutego pojawił się kolejny singiel pt. „Liczydło”.


Zobacz więcej:

Oficjalna strona – http://www.meryspolsky.pl

Facebook – https://www.facebook.com/meryspolsky/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.