Mery Spolsky ponownie zaprasza do świata Marysi – LIVE ACT po raz drugi

Mery Spolsky ponownie zaprasza do świata Marysi - LIVE ACT po raz drugi

Zeszły rok był dla Mery Spolsky wyjątkowo pracowity – w czerwcu ukazała się książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, w listopadzie audiobook na jej podstawie, a chwilę później – artystka ruszyła w Polskę z wyjątkowymi LIVE ACT’AMI. Kontynuacja trasy z muzyczno-wizualnymi występami już w marcu tego roku!

Wykreowana przez artystkę bohaterka Marysia (która pod czarną grzywką chowa czarne myśli) schodzi z zadrukowanych stron książki prosto na scenę, żeby na żywo opowiedzieć o samoakceptacji, śmierci, grubym brzuchu i miłości. Zajrzycie do jej świata, w którym nic nie jest tylko czarne i białe – absurd i abstrakcja mieszają się z prozą życia, a satyra ze smutkiem i tęsknotą. 

Przygotujecie się na mieszankę muzyki, słowa, wizualnych doznań i czarnego humoru. W roli głównej: Mery Spolsky. W roli muzycznego narratora: producent muzyczny No Echoes

Chciałabym Was zaprosić do szalonego i czarno-białego świata Marysi, w którym nic nie jest tylko czarne i białe. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” LIVE ACT to nie będzie koncert, ani spektakl czy odczyt książki, nie będzie to też monodram. Więc co to będzie? To będzie stereodram! Czyli miks tego wszystkiego. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy z producentem No Echoes’em coś bardzo specjalnego. Przedstawimy Wam to podczas LIVE ACTU! No chodźcie… tylko prośba, ubierzcie się na czarno!

Mery Spolsky

LIVE ACT – „JESTEM MARYSIA I CHYBA SIĘ ZABIJĘ DZISIAJ”:
04.03.2022 Lublin, Chatka Żaka
05.03.2022 Rzeszów, Teatr Maska
11.03.2022 Warszawa, Praga Centrum
12.03.2022 Poznań, Aula Artis
31.03.2022 Katowice, Kinoteatr Rialto
01.04.2022 Kraków, Klub Studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.