MĘSKIE GRANIE 2021 – znamy line up koncertów

Tegoroczna edycja Męskiego Grania będzie jeszcze bardziej wyjątkowa niż poprzednia, tutaj wciąż zasady dyktują obostrzenia związane z covid dlatego trasa w tym roku przyjmie nową formułę. Impreza została zaplanowana na dwa dni – sierpniowe piątki z Orkiestrą z 2020 roku oraz soboty z tegorocznym składem, który poznamy w dniu premiery singla – 30.06. Dziś startuje sprzedaż biletów jednodniowych oraz karnetów dwudniowych dla klientów AllegroSmart.

Lato bez hymnu MGO to nie lato, nawet w zeszłym roku organizatorzy jednego z najważniejszych wydarzeń w kraju nie odpuścili i razem z Darią Zawiałow, Królem oraz Igorem Walaszakiem wydali singiel „Świt”, z którym niestety nie pojechali w trasę ale zagrali finałowy koncert w Żywcu, który był transmitowany online na żywo.

W tym roku również nie zabraknie wakacyjnej wizytówki na którą wszyscy fani polskiej sceny muzycznej niecierpliwie czekają. Ostatnia prosta do poznania tegorocznego składu Orkiestry Męskiego Grania 2021, który ujawni się nam już 30.06. Dziś natomiast poznaliśmy lineup sierpniowej trasy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.