Męskie Granie wraca na scenę! Sprawdź, gdzie usłyszysz Orkiestrę

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa – Męskie Granie! Projekt sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach, a koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty. Premiera tegorocznego singla jest zaplanowana na 30 czerwca.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

  • 6 i 7 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 13 i 14 sierpnia – Warszawa, Tor Służewiec
  • 20 i 21 sierpnia – Poznań, Park Cytadela
  • 27 i 28 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

Podczas piątkowych koncertów usłyszeć będzie można Męskie Granie Orkiestra 2020 w składzie Daria Zawiałow, król oraz Igo, a w sobotę – stworzony na 2021 rok zupełnie nowy zespół, który poznamy już 30 czerwca podczas premiery singla. Wcześniej, 21 czerwca, przed startem przedsprzedaży, ujawniony zostanie pozostały line-up.

Męskie Granie 2021 bilety

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. To oznacza, że dostępna będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 21 czerwca o 12:00 i potrwa do 23:59 lub do wyczerpania puli. Dostępne tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie klienci eBilet i Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Allegro SMART! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. 

Regularna sprzedaż wystartuje już 22 czerwca w samo południe. Płatność za bilety – zarówno 21, jak i 22 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.