„Metafora”, czyli nowy singiel Women For Hire

SONY DSCDuet z Wrocławia przedstawia swój pierwszy utwór polskojęzyczny stworzony przy współpracy z Natalią Ptak, znaną jako Ptakova. Premiera singla „Metafora” Women For Hire miała miejsce 17 listopada br.


„Metafora” to popowy, pełny zaskoczeń brzmieniowych numer z ciekawym wokalem i subtelnymi, elektronicznymi dźwiękami. Za muzykę odpowiedzialni są Mateusz Malart i Krzysztof Malart, zaś warstwę tekstową opracowała Natalia Ptak.Najnowsza piosenka Women For Hire stanowi zapowiedź drugiego po „Time To Waste” minialbumu grupy. Pierwsza płyta braci wcielających się tu także w rolę producentów spotkała się z dużym zainteresowaniem, czego dowodem był sukces singli pochodzących z krążka EP:  tytułowego „Time To Waste” i „Careless”. W roku ubiegłym formacja otrzymała zaproszenie na showcase Spring Break, gdzie odbył się debiut sceniczny muzyków.


Muzycy z Women For Hire stawiają przede wszystkim na trzy części składowe swojej twórczości: dobrą kompozycję, wciągającą melodię i przemyślaną produkcję.


Zajrzyj po więcej:

Women For Hire na Facebooku

Women For Hire na Instagramie

Ptakova na Facebooku

Ptakova na Instagramie


wfh2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.