„Metafora”, czyli nowy singiel Women For Hire

SONY DSCDuet z Wrocławia przedstawia swój pierwszy utwór polskojęzyczny stworzony przy współpracy z Natalią Ptak, znaną jako Ptakova. Premiera singla „Metafora” Women For Hire miała miejsce 17 listopada br.


„Metafora” to popowy, pełny zaskoczeń brzmieniowych numer z ciekawym wokalem i subtelnymi, elektronicznymi dźwiękami. Za muzykę odpowiedzialni są Mateusz Malart i Krzysztof Malart, zaś warstwę tekstową opracowała Natalia Ptak.Najnowsza piosenka Women For Hire stanowi zapowiedź drugiego po „Time To Waste” minialbumu grupy. Pierwsza płyta braci wcielających się tu także w rolę producentów spotkała się z dużym zainteresowaniem, czego dowodem był sukces singli pochodzących z krążka EP:  tytułowego „Time To Waste” i „Careless”. W roku ubiegłym formacja otrzymała zaproszenie na showcase Spring Break, gdzie odbył się debiut sceniczny muzyków.


Muzycy z Women For Hire stawiają przede wszystkim na trzy części składowe swojej twórczości: dobrą kompozycję, wciągającą melodię i przemyślaną produkcję.


Zajrzyj po więcej:

Women For Hire na Facebooku

Women For Hire na Instagramie

Ptakova na Facebooku

Ptakova na Instagramie


wfh2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *