Metal, metal, duuużo black metalu – czyli Fleshworld, o.d.r.a. , Non Opus Dei i Outre jako supporty na trasie koncertowej Oranssi Pazuzu

Jeśli jesteście fanami mocnego, metalowego brzmienia to koniecznie musicie wybrać się na jeden z koncertów fińskiego zespołu Oranssi Pazuzu. Jednak nie tylko ze względu na skandynawskich przedstawicieli tego gatunku, ale również dla posłuchania polskich supportujących go zespołów Fleshworld, o.d.r.a, Non Opus Dei i Outre !

Z końcem miesiąca na rynku muzycznym pojawi się czwarta płyta fińskiego black metalowego składu Oranssi Pazuzu„Värähtelijä”. Zaraz potem muzycy rozpoczynają europejską trasę koncertową, która zahaczy o trzy polskie miasta Wrocław, Warszawę i Kraków. Znamy już zespoły, które będą supportować skandynawską gwiazdę. A będą to :

Fleshworld – krakowiacy grający dźwięki z pogranicza hardcore, sludge’u i post metalu. Zespół który nie bierze przykładu z nikogo. Bez konkretnych planów, bez narzucania sobie ograniczeń – wszystko jest efektem ich naturalnego rozwoju i aktualnych fascynacji. Zespół zagrana na wszystkich trzech koncertach.

flesh

o.d.r.a. – wrocławski blues z obszczanej bramy, jak sami siebie nazywają. O.d.r.a. to wybuchowa mieszanka doom, sludge i hardcore. Sceniczna machina obracająca w pył. Będziecie mogli ich zobaczyć na koncercie we Wrocławiu 11.03 w Klubie Muzycznym Liverpool

odra

Non Opus Dei – olsztyńska grupa muzyczna wykonująca awangardowy black metal zawierając wpływy tradycyjnego black i death metalu oraz muzyki elektronicznej. Ich zeszłoroczne dzieło 'Diabeł' to dziesięć bezkompromisowych hymnów wychwalających jego cześć. Album przynosi niesamowitą mieszankę brutalności, klimatu, szczerości i autentyczności, której temu zespołowi nigdy nie można było odmówić. Non Opus Dei zagra jako support 13.03 w Warszawie w Klubie Progresja.

11011291_995525543800157_217439833946413602_n

Outre – Kraków długo czekał na ich koncert! Prezentując współczesne, dysharmoniczne oblicze black metalu, Outre wznosi swoje dźwiękowe modły z pełną świadomością jego wieloletniej tradycji. Trans, psychotyczny klimat, charyzma i rozmach – dzięki tym cechom zespół wyprzedza wiele innych o kilka długości. Outre zagra na konercie w krakowskiej Rotundzie 14.03.

outre

Wszyscy, którzy macie w sobie kawałek mroku przybywajcie !

Strony koncertów na FB:

Wrocław: https://www.facebook.com/events/1660374750903212/

Warszawa: https://www.facebook.com/events/1693238334248883/

Kraków: https://www.facebook.com/events/1693238334248883/

Profile polskich zespołów na Bandcamp:

Fleshworld: https://fleshworldpl.bandcamp.com/

o.d.r.a : http://odra.bandcamp.com/

Non Opus Dei : http://nonopusdei.bandcamp.com/

Outre : http://outremetal.bandcamp.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *