Mexyk i TRT już 6 marca w łódzkim Klubie TU

Zespoły Mexyk i TRT 6 marca zagrają energetyczny koncert w Łódzkim klubie „TU”. Szykuje się prawdziwy … meksyk! Start godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł.


Mexyk 
Powstał w 2017r. w Łodzi. Ich styl muzyczny jest wypadkową różnych inspiracji, a całości dopełnia charyzmatyczny i charakterystyczny wokal, który w swoim przekazie  bezpardonowo i celnie rozprawia się z otaczającą nas codzienną rzeczywistością. To głównie socjopolityczne rapsy na hardrocku. Można też pewnie powiedzieć, że to

rapcore, ale nazywajcie to jak chcecie, to po prostu Mexyk!TRT

Zespół został założony w 2016 roku w Płocku. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był „Jeden” który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych. Zespół dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły. Początki kapeli objawiły się również, wieloma zmianami personalnymi, z których wyodrębnił się aktualny skład. Muzyka grupy to szeroko pojęty Rock / Metal / Groove. Cel muzyków to dotarcie do jak największej liczby słuchaczy którzy myślą i czują podobnie. W listopadzie 2018 roku swoją premierę miał klip do utworu „Battlefield”, który uchylił rąbka tajemnicy o tym czego możemy się spodziewać na pełnym krążku. Debiutancki album TRT czeka na swoją premierę również poza granicami kraju. Materiał przedpremierowo był prezentowany w czerwcu 2019 roku na targach Midem we Francji.