Mexyk wyrusza na podbój swoją debiutancką EP-ką

Mexyk, to dowód na to, że Muzykoholicy mają smykałkę do wynajdowania dobrych kapel! Zauważeni przy okazji New York Festiwal, zostali przesłuchani, i przepytani na okoliczność swoich muzycznych poczynań…


Dziś dowiadujemy się u samego źródła, że od czasu I edycji New York Festiwal 2017/2018 wiele u chłopaków się zadziało.

Właśnie opublikowali swoją debiutancką EP-kę „Mexyk”. Zawiera ona 5 świeżych i przede wszystkich mocnych kawałków, w których chłopaki z Łodzi nie boją się mówić o tym, co ich boli.


Wszystko dzięki T.Love i ich akcji T.Cover, na potrzeby której napisali zupełnie nowy numer do tekstu Muńka „Wychowanie”.


Muńkowi się spodobało, było sporo lajków, było trochę hejtu że inaczej niż w oryginale – jak to w internetach 😉 – mówi zespół.


Po publikacji coveru na oficjalnym profilu Facebook T.Love sprawy potoczyły się ekspresowo – o kapeli pisały czołowe media muzyczne tj. Eska Rock, czy magazyn Teraz Rock. Teraz cover wskoczył na listę Turbo Top w Antyradiu. 

Nieskromnie musimy zauważyć, że nasz portal po części także przyczynił się do tego sukcesu… Bo dobrą muzykę trzeba promować! 🙂

Życzymy chłopakom z zespołu „Mexyk” wielu sukcesów i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by na naszym portalu było o Mexyku głośno!


Przeczytaj także:

* Zapowiedz zespołu przed I edycją New York Festiwal: http://muzykoholicy.com/2017/10/03/new-york-festiwal-i-edycja-mexyk-sylwetka-zespolu/Zobacz więcej:

Facebook

Instagram

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.