Miasto Gniewu debiutuje 9 kwietnia!

MiastoGniewupromo1

9 kwietnia odbędzie się premiera debiutanckiej płyty grunge`owej formacji Miasto Gniewu. Zespół udostępnił właśnie singiel promujący album „Splin”, którym jest utwór „Autonomia”.

Miasto Gniewu tworzą doświadczeni już muzycy, którzy w obecnym składzie grają od ponad roku. – Połączył nas grunge – mówi Mat, wokalista Miasta Gniewu. – Gatunek, w którym czujemy się najlepiej i najcelniej potrafimy siebie wyrazić. Nasz najnowszy album „Splin” powstawał w kultowej Perlazzie, efekt jest piorunujący. Gorąco zachęcam do sprawdzenia wszystkich entuzjastów brzmień rodem z Seattle i nie tylko. – dodaje muzyk.

Przesączony posępnym grungem i mocnymi polskimi tekstami krążek „Splin” zostanie wydany przez zespół własnym sumptem. Już wystartował preorder płyty, którą promuje singiel „Autonomia”.

Miasto Gniewu – Autonomia

Miasto Gniewu oficjalnie istnieje od 2014 roku, choć zespół składa się z muzyków mających już duże doświadczenie sceniczne. Formacja dała się w ciągu minionego roku poznać na lokalnej i nie tylko scenie, gdzie zagrała szereg doskonale przyjętych koncertów. Aktualnie skupia się na ekspansji swojej twórczości. W kwietniu 2016 roku odbędzie się premiera pierwszego albumu formacji zatytułowanego „Autonomia”. Krążek powstawał w studiu Perlazza pod okiem Przemka Wejmanna.


Zajrzyj po więcej!

http://www.facebook.com/miastogniewu?fref=ts


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *