Michał Bober wraca z nowym singlem „Zatrzymać czas”

Michał Bober – finalista XI edycji Voice of Poland – przedstawia swój nowy singiel -„Zatrzymać Czas„, zapowiadając jednocześnie swój pierwszy solowy krążek, który nadejdzie w tym roku. To solidna dawka muzyki zarejestrowana na żywych instrumentach w wykonaniu wspieranego już przez fanów Michała, którego wokal przypomina nieco Andrzeja Zauchę i Zbigniewa Wodeckiego. Chwytliwa melodia i charakterystyczny styl muzyczny Artysty dopełniają całości gwarantując przyjemne popowo-soulowe doznania dla słuchacza.

Singiel pełni formę autobiograficzną dla Artysty – Michał po sukcesie w talent-show nieustannie stara się odznaczać na polskiej scenie muzycznej swoją obecność. Jak twierdzi – doznał wówczas „muzycznego przebudzenia”, co mocno wpłynęło na jego codzienne życie. „Jako dojrzały Artysta staram się korzystać z każdej chwili, być tu i teraz, korzystać w pełni z życia bez względu na upływający czas” – dodaje. 

Michał stara się nie wracać już do przeszłości, choć ta także pełna była pozytywnych momentów na jego drodze artystycznej. Wyróżnienie podczas Super Debiutów w ramach 52. KFPP Opole, ćwierćfinał X-Factora z zespołem, który współtworzył – Soul City – to tylko część wcześniejszych sukcesów Michała, w wyniku których już wcześniej dał się poznać fanom. Artysta myśli jednak już tylko o tym co nadejdzie, chcąc by pozytywne konsekwencje sukcesu z Voice’a pozostały z nim na dłużej – „Zatrzymać czas” to próba uchwycenia chwili, tego co się dzieje teraz i umiejętność przeżycia tego w pełni” – dodaje Artysta od siebie. 

Klip nakręcony został w klubowym klimacie – jest dynamiczny, pozytywny, niesie jasny przekaz. W teledysku udział wzięli najbliżsi przyjaciele Artysty, którego skład nie jest przypadkowy. „Zatrzymać Czas” to dopiero pierwszy singiel zwiastujący płytę, która ukaże się w tym roku. „Zależało nam, aby to właśnie bliskie dla nas osoby były z nami w tej ważnej dla nas chwili, naszego wspólnego debiutu z muzyką autorską” – tłumaczy skład swojego „teamu” w klipie Artysta. Dostrzec można więc w chórkach Natalię Szczypułę – także finalistkę Voice of Poland – oraz Annę Malek, z którymi Artysta poznał się na planie show (Annę także w X Factorze w zespole Soul City, w którym Michał także występował) a ich drogi artystyczne od tego czasu zdarzają się przeplatać. Michał Bober na codzień jest nie tylko muzykiem, ale także współprowadzącym audycję „Nie-Tylko Jazzem” we Wrocławskim Radiu RAM. Jest także zafascynowany muzyczną kulturą rosyjską – reprezentował Polskę wraz z Moniką Wiśniowską-Basel (także znaną z Voice of Poland) na festiwalu New Wave – największym rosyjskim festiwalu młodych talentów. W wolnym czasie artysta zgłębia także historię własnej rodziny oraz podróżuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.