Michał Szpak nominowany do Telekamer

Były finalista „X Factor” w najnowszej edycji „The Voice of Poland” stanął po drugiej stronie, oceniając uczestników talent show. Teraz jego obecność w programie została doceniona nominacją do plebiscytu Telekamer w kategorii „Juror”. To nie koniec sukcesów. Wielki hit, „Color of Your Life”, osiągnął właśnie status diamentowego singla.


Po dwóch latach od premiery platynowego krążka „Byle być sobą” Michał Szpak wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę przyszłego roku. Michał znowu zaskoczył czymś oryginalnym – swoim nowym singlem „Don’t Poison Your Heart”.Nowa odsłona piosenkarza to nowoczesne rockowe brzmienie, dobarwione elektroniką z tekstem zmuszającym do refleksji poruszającym problem fake’u i hejtu, szczególnie w sieci.


Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku – mów o utworze Michał Szpak.


Twórcami „Don’t Poison Your Heart”Andy Palmer i Kamil Varen, uprzednio odpowiedzialni również za eurowizyjny hit „Color Of Your Life”.Zajrzyj po więcej:

Michał Szpak na Facebooku


fot. Iza Tatarkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.