Międzynarodowe brzmienie Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel – Roxie powraca z pierwszym singlem po wielkim sukcesie na Eurowizji Junior 2018. Wydany pod pseudonimem ROXIE „Lay Low” to następca „Anyone I Want To Be”, który zapewnił jej 1. miejsce w konkursie.

„Lay Low” to nowoczesny, bardzo chwytliwy popowy kawałek, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno, dojrzale i… międzynarodowo. Warto wspomnieć, iż teledysk w przeciągu 10 dni osiągnął 3,5 miliona wyświetleń.

Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych. Jest to singiel, który może wykreować Roksanę, tak jak Zarę Larson, już w wieku nastoletnim do wielkiej światowej kariery.

Piosenka zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single „Obiecuję”, „Żyj”, czy „Anyone I Want To Be”.

Płytę w przedsprzedaży można zamówić tutaj:

https://www.empik.com/roxie-wegiel-roksana,p1222324808,muzyka-p

Kariera Roksany Węgiel nabrała rozpędu dzięki dwóm wielkim zwycięstwom: w 1. Polskiej edycji The Voice Kids oraz Eurowizji Junior- europejskim konkursie piosenki, dla młodych wokalistów, ale wokalistka nie zatrzymuje się, a wręcz przeciwnie, pokazuje, że każdy sukces jeszcze bardziej ją napędza. Przypomnijmy, iż Roksana wystąpi na scenie w Tel-Awiwie podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji już w połowie maja. Na tej samej scenie wystąpią: zeszłoroczna zwyciężczyni Eurowizji- Netta i gość konkursu- Madonna. Występ ten może jedynie jeszcze bardziej rozpowszechnić „polski diament” w Europie, ale i innych kontynentach, gdyż konkurs ten jest przecież oglądany na całym świecie.

 Roksana w sieci:

Facebook

Instagram

YouTube