Milky Wishlake prezentuje klip do drugiego singla z płyty!

MilkyWishlake„Break The Silence” to druga singlowa propozycja Milky Wishlake’a z jego debiutanckiej płyty „Wait For Us”, która ukazała się w lutym tego roku nakładem NEXTPOP.  Klip do utworu według pomysłu Milky’ego powstał w malowniczych okolicach Warmii i Mazur,a wyreżyserował go Jacek Nawrat.

Pod pseudonimem Milky Wishlake kryje się pochodzący ze Śląska Kamil Zawiślak – producent, wokalista,kompozytor i pianista. W 2014 roku samodzielnie wyprodukował i wydał EP-kę „Five Contemporary Songs”,za sprawą której został zauważony przez środowisko muzyczne i okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących debiutantów.  Pierwszy długogrający album Milky’ego, z którego pochodzi singiel „Break The Silence”, ukazał się już nakładem Nextpop (wytwórni stojącej za sukcesami takich artystów jak: BOKKA,FismollKari i Baasch). 
Album dostępny w sklepach oraz:
Deezer: http://bit.ly/21mh5q5
Video album sampler: 
 

Milky Wishlake

Milky Wishlake to młody  producent, wokalista, kompozytor i pianista. Zadebiutował w 2014 roku samodzielnie wyprodukowaną EP-ką „Five Contemporary Songs’’, która doprowadziła go do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP, nakładem której ukazał się pierwszy długogrający album Milky’ego „Wait For Us”. Znajdziemy na nim mieszankę popu, elektroniki, neo-souli muzyki klubowej, w której przewija się styl lat 80-tych i 90-tych. Wśród gości: Oly.Dawid Podsiadło i Łukasz Moskal. Ukończył konserwatorium w Rotterdamie w klasie fortepianu jazzowego, co zaowocowało powstaniem formacji Quantum Trio i albumem„Gravity”. Laureat m.in. I nagrody na festiwalu Eurosong 2013Muzyka na Plan 2014 (festiwal filmów niemych z oprawą muzyczną wykonywaną na żywo) oraz wyróżnienia na Festiwalu Młodych Talentów 2014. Wśród inspiracji Milky wymienia przede wszystkim dokonania takich zespołów i artystów jak: Queen, Kendrick Lamar, Björk Talk Talk, z kolei dziennikarze stawiają go obok SohnaBurial czy How To Dress Well. Wystąpił m.in. na Spring Break FestivalLiveurope Showcasew warszawskiej Stodole oraz dwukrotnie na Open’er Festival. 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *