Miłosz Skibiński z teledyskiem do singla „Na nowo”

3 listopada 2017 br. w Internecie ukazał się teledysk do utworu zatytułowanego „Na nowo” Miłosza Skibińskiego. Autorem tekstu jest sam wokalista, muzykę skomponował Emilian Waluchowski. Słowa piosenki są zainspirowane lawiną uczuć pomiędzy kochankami, opowiadają o trudnym i skomplikowanym związku, którego obie strony zmagają się z trudnościami i szarością życia.


Nad klipem Miłosza pracowało pomorskie studio filmowe Mental Fly Production. Autorem scenariusza i obrazu jest Michał Grzyb, utalentowany reżyser i twórca filmowy, lider i założyciel grupy artystycznej Mental Fly, zaś produkcją zajęła się Anna Czarnowska. Malownicze scenerie Trójmiasta są tu nie tylko tłem dla romantycznych chwil pary kochanków, ale przede wszystkim areną dla metaforycznego ukazania różnych faz trudnego związku uczuciowego, gdzie miłość i nienawiść dzieli cienka granica. Miejsca te sprawiają, iż musimy zadać sobie pytanie, czy prawdziwa miłość nie odbierze nam wolności.


W teledysku główne role zagrali gwiazda Instagrama Weronika Bielik i finalista konkursu Mister Polski Michał Lembicz. W klipie zobaczymy też najmłodszego kierowcę wyczynowego Jasia Borawskiego. Za stylizację ubiorów odpowiedzialny był Michał Starost.Miłosz Skibiński to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Pierwsze kroki na ścieżce muzycznej stawiał w projektach swojego ojca, Dariusza Skibińskiego, aktora i lidera zespołu Garash. Odziedziczył po nim pasję i miłość do tej dziedziny sztuki. W roku 2016 dostał się do półfinału programu „Must Be The Music”, gdzie występ został pozytywnie oceniony przez jurorów i otrzymał sakramentalne cztery razy „tak”. Muzyk śpiewa, pisze teksty piosenek, sam komponuje, gra na gitarze klasycznej i basowej. Jego inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Swoja karierę solową rozpoczął w roku 2017, publikując utwór „Zatańczmy”. W teledysku promującym ów singiel wystąpiła Edyta Herbuś w towarzystwie najlepszych tancerzy ze szkoły tanecznej Augustina Egurroli. Emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawia, że Miłosz stara się pisać teksty i tworzyć muzykę, która dotyka serc słuchaczy i na długo pozostaje w ich umysłach. Nowoczesna, popowa kompozycja łączy w sobie brzmienia znane z światowych przebojów z alternatywnym zacięciem muzyki electro. Przypominanie zapomnianych dźwięków i łączenie ich z nowoczesną formą tworzy nową jakość.


Zajrzyj po więcej:

Miłosz Skibiński na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.