Młoda alternatywa podbija Warszawę – ECHA i MORTAS wystąpią w Potoku

Młoda polska alternatywa podbije Warszawę! Już 11 stycznia w stołecznym klubie Potok wystąpią dwie obiecujące kapele – ECHA oraz Mortas!


To będzie prawdziwa uczta dla fanów dobrego alternatywnego grania – na jednej scenie wystąpią dwa zespoły znane z oryginalnego, ciekawego brzmienia!

Pierwsza z formacji, ECHA, wydała w roku 2019 ciepło przyjęty album zatytułowany „Echa” i dała się już poznać koncertowej publiczności w całym kraju. Portal Muzykoholicy miał zaszczyt objąć swoim patronatem owe wydawnictwo. Koncert w Potoku będzie ich warszawskim debiutem. Mortas natomiast, doskonale znany słuchaczom radiowej Trójki, obecny na liście przebojów tej rozgłośni przez wiele tygodni, zadebiutuje koncertowo i zagra przedpremierowo swój album, który ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku. Obie formacje związane są z S.P. Records.

Po szczegóły zapraszamy do wydarzenia na Facebook!

Na koncert zapraszamy już 11 stycznia do warszawskiego klubu Potok (ul. Potocka 14) od godziny 19. Podczas koncertu nie zabraknie niespodzianek i fantastycznej muzyki – o ECHACH i Mortasie będzie w roku 2020 głośno, więc usłyszcie to sami!


ECHA – Polska na supeł


MORTAS – Dom