„Mój hip hop” – Biak x HWR z nowym klipem! [zobacz i posłuchaj]

Biak_&_HWR_-_Moj_hip_hop_[okladka]

W miniony wtorek, 15.03, na kanale MaxFloRecTV pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów, Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Czym dla duetu Biak (MC) & HWR (producent) jest hip-hop?

„Mój hip hop” to kolejny po tytułowym „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowym na wszystko” (ft. Kotzi) , „Sadze” i „Podnieś do góry broń” dowód na to, co podkreślą Biak & HWR – ich wspólna płyta to „prawdziwy” rap i szczery przekaz. Sprawdźcie klasyczny hip-hop w ich wydaniu!

 


Biak x HWR – „Mój hip hop”


Odwiedziliśmy miejsca, w których za czasów pierwszych nagrań i mocnego zaangażowania w różne elementy kultury hip-hop spędzaliśmy dużo czasu. Wszystkie z nich zmieniły się w większym lub mniejszym stopniu, jednak nie moglibyśmy nie pokazać ich przy okazji prezentacji utworu tej treści – opowiada DJ HWR. – To nasz prywatny powrót do przeszłości: jeden dzień zdjęciowy z chłopakami z firmy BC Records. Jesteśmy zadowoleni z efektów ich pracy.Sentymentalny, miejski klimat został uchwycony tak jak sobie to wyobrażaliśmy – dodaje.


Singiel „Mój hip hop” zamówić można w wersji cyfrowej m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Biak-x-HWR-Moj-hip-hop/695).

Wydawcą albumu „The Winners” jest MaxFloRec. W wersji cyfrowej płyta dostępna jest m.in. na: sklep.maxflo.pl (kliknij, aby zamówić: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Biak-x-HWR-The-Winners-MP3/686), empik.com, iTunes.com, w Google Play oraz w innych, dobrych sklepach internetowych. Odsłuch krążka możliwy jest na kanale MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych (Tidal, Spotify, Deezer).

Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: Interia, TVP3 Katowice, Popkiller.pl, Hip-hop.pl, RapDuma.pl, Freestyle.pl, FabrykaZespolow.pl, Muzykoholicy.com, Brudnepoludnie.pl, Rap-news.eu, Biznes-music.pl i Surfblog.pl. Mecenatem objęła go fundacja Legalna Kultura.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *