Monika Kowalczyk z utworem „Wołam”

Monika Kowalczyk podzieliła się z nami kolejną nowością muzyczną – swoją premierę na dzisiaj utwór zatytułowany „Wołam”, do którego muzykę oraz słowa napisała sama artystka.

Niesamowita songwriterka z Lublina, która podbiła serca słuchaczy utworem „Te Twoje sukienki”, ponownie połączyła siły z Andrzejem „Izim” Izdebskim, który współpracuje m.in. z Ralphem Kaminskim. Efektem ich kolejnego spotkania jest przebojowa piosenka „Wołam”, do której powstał pogodny i spontaniczny teledysk. Artystka po raz kolejny udowodniła,że ma zacięcie do wpadających w ucho melodii i rozpoznawalnych refrenów.


Monika Kowalczyk tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich słowa, które, dzięki zespołowi zaufanych muzyków, nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości,  którają otacza, i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami. To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/monikakowalczykmusic/?epa=SEARCH_BOX

Instagram: https://www.instagram.com/kowika.monalczyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.