Monika Lewczuk „Ty i ja” teledysk już na VEVO – premiera!

Monika Lewczuk prezentuje najnowszy klip do singla promującego jej debiutancką płytę #1.

Teledysk powstał w magicznych zakątkach Chorwacji, na dzikich terenach położonych nad Morzem Adriatyckim. Kadry, które możemy w nim podziwiać przywołują na myśl najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia – wywołują chęć oderwania się od rzeczywistości i przeżycia czegoś fascynującego .

Za reżyserie klipu odpowiada Ania Powierza. Tytuł albumu #1 to symboliczne zamknięcie okresu poszukiwań i gotowość na nowe wyzwania. Płyta ujmuje bogactwem przestrzennych, nowoczesnych brzmień, za które odpowiedzialny jest jej producent Rafał Malicki.

„Wszystkie kompozycje tworzyliśmy wspólnie w studiu i są owocem naszej wspólnej fascynacji trendami, elektroniką i stylem vintage” – mówi Monika.


 Teledysk możecie obejrzeć poniżej:

 

Płyta #1 dostępna jest tutaj: https://umusicpl.lnk.to/czXKQ


Monika Lewczuk to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka.
Możecie ją pamiętać z V edycji programu „The Voice Of Poland”, gdzie znalazła się w drużynie Marka Piekarczyka.

Co ciekawe w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Supranational, a w 2009 tytuł pierwszej Wicemiss w konkursie Miss Globe International 2009. Posiada też doświadczenie w modelingu. Potrafi grać na fortepianie i gitarze.

We wrześniu bieżącego roku Monika wydała EP-kę „#Być tam”. Wydawnictwo promował singiel „#Tam tam”.

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *