Można sobie poradzić z odwołanymi imprezami i koncertami. Świetny przykład daje Paweł Izdebski

Autor dobrze przyjętej płyty “@strach”, wydanej w styczniu, jak wielu innych artystów polskiej sceny – w obliczu pandemii został pozbawiony możliwości koncertowania przed publicznością. Ale możemy go usłyszeć w internecie już w najbliższą niedzielę!


To nie pierwszy raz dla Pawła Izdebskiego. Koncerty internetowe to stosunkowa nowość dla większości branży muzycznej, choć na zachodzie funkcjonuje to już bardzo dobrze. Jednak po udanych próbach platformy StageIt 24 czerwca i 23 września ubiegłego roku, artysta po raz kolejny zaprasza do koncertu, który można przeżyć nie wychodząc z łóżka.15 marca 2020 miał odbyć się koncert Pawła Izdebskiego z zespołem muzycznym w toruńskim klubie Od Nowa, w ramach trasy koncertowej Niewiarygodny Tour, promującej najnowsze wydawnictwo muzyków, album “@strach”. Jednak decyzją władz, ten koncert, jak i wiele innych imprez, został odwołany. W to miejsce jednak Paweł zaoferował swoim widzom alternatywę: koncert solowy, który odbędzie się w całości przez internet.

Izdebski podejmuje rękawicę zapewnienia najwyższej jakości audio i wideo, przez co “impreza” jest biletowana. Zapewnia jednak, że przeżycia będą tego warte.


“Obiecałem, że ja tak tego nie zostawię! W obliczu panujących warunków przyrodniczych przenosimy się z koncertami do Internetu! Może i to nie będzie to samo, co koncert z zespołem na żywo, ale zapewniam słuszną dawkę ultra-leczniczych dźwięków, kilka średnio śmiesznych sucharów, piosenki ze @strachu i nie tylko. Czeka nas 50 minut bardzo kulturalnego acz kameralnego spotkania z muzyką. Ja, moje gitary, komputer i Wy. Zapraszam.” – mówi Paweł Izdebski na stronie wydarzenia.


Zapraszamy Was na to wydarzenie!! Czas otworzyć się na nowe formy obcowania z muzyką! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/800979247080573/