MUCHY powracają na scenę w wielkim stylu

Muchy, czyli poznański band wykonujący muzykę rockową wraca na scenę po dwuletniej przerwie od koncertowania i to w oryginalnym składzie. Z tej okazali wydali ,singiel „Obok ulic i miejsc”, który znajduje się na reedycji ich debiutanckiego albumu „Terroromans” – „Xerroromans”.

Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski i Szymon Waliszewski w 2004 założyli zespół Muchy. W międzyczsie skład grupy zasilali tacy muzycy jak Michała PuchałaTomasz Skórka, Łukasz Stachowiak, Krzysztof Zalewski oraz Damian Pielka. W 2007 premierę miał ich pierwszy krążek „Terroromans”, który został uznany za „Płytę Roku” przez słuchaczy Radiowej Trójki, a oni sami zostali laureatami „Zespołu Roku 2007”. Rok później do ich rąk trafił Fryderyk za nominację w kategorii „Nowa twarz fonografii”. Przez 8 lat band nagrał 5 albumów: debiutancki „Terrroromans” (2007), „Notoryczni debiutanci” (2010), „Chcecicospowiedziec” (2012), „Karma market” (2014) oraz „Powracająca fala” (2015). Wypromował takie przeboje jak „Misato doznań”, „Najważniejszy dzień”„Galanteria” oraz „Nie przeszkadzaj mi bo tańczę”.

Dziś muzycy wracają do muzycznej gry i to w wielkim stylu. Po koncercie – niespodziance w wypełnionym po brzegi klubie Blue Note podczas Enea Spring Break 2018 zespół zagrał jeszcze na Męskim Graniu, OFF FestiwaluOpen’er Festivalu oraz podczas Late Summer Festival. Po takim sezonie plenerowym pora na powrót do klubów w sześciu koncertach w ramach trasy „Xerroromans Tour”.


XERROROMANS TOUR

18/11 WROCŁAW – Stara Piwnica

30/11 SOPOT – Sfinks700

01/12 POZNAŃ – Klub Muzyczny B17

02/12 WARSZAWA – NIEBO

13/12 ŁÓDŹ

14/12 KRAKÓW – Zet Pe Te


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Muchyband/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvl21yq3spWEC6HFTyKXzcA

Podziel się swoją opinią ;)