Muniek Staszczyk zapowiada nowy solowy album! Znamy datę premierowego koncertu

Muniek Staszczyk zapowiada nowy solowy album! W Klubie Stodoła lider formacji T.Love zaprezentuje prapremierowo materiał z planowanego  krążka, na pierwszym i jedynym tegorocznym koncercie, który odbędzie się 30 listopada 2019r. W Stodole Muniek wystąpi z nowym zespołem, na scenie pojawią się również goście specjalni. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Rozpoczęły się przygotowania do wydania nowego solowego albumu Muńka Staszczyka. Będzie to produkcja realizowana z udziałem wielu artystów i kilku producentów muzycznych. Na płycie znajdą się kompozycje  m.in. Króla, Dawida Podsiadło i Olka Świerkota, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego (współpracującego m.in. z Natalią Przybysz, Zalewskim), Kasi Piszek (Brodka, Artur Rojek), Janka Pęczaka (T.Love). Autorem tekstów będzie oczywiście Muniek, choć z pewnymi wyjątkami. Współpracą koncepcyjną i kierownictwem produkcji zajmuje się Paweł Walicki / ART2 Music Management, manager m.in. zespołów Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Julii Marcell a także Muńka Staszczyka. Pierwszy singiel ukaże się prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami a cała płyta jesienią 2019.

Bilety:

Przedsprzedaż – 59 PLN (miejsca stojące), 99 PLN (balkon)

Od 16 listopada – 69 PLN (miejsca stojące), 109 PLN (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa:

www.stodola.pl 

www.ticketclub.pl


Posłuchaj pierwszego solowego albumu Muńka, który wydany został w 2010 roku i pokrył się złotem plasując się na trzeciej pozycji listy OLiS1 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.