Muzyczne „Konfitury” od Animators

Sosnowiecka grupa Animators zaprezentowała nowy klip promujący wydany w tym roku album „Hepi End”. 


„Konfitury” to trzeci teledysk do utworu z płyty „Hepi End” zespołu Animators. Obraz powstał dzięki wsparciu Katowice Miasto Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach.


„Konfitury” to osobista, intymna kompozycja. To podróż przez zakamarki własnej osobowości, próba ucieczki i zmierzenia się z samym sobą w ciągłej pętli powtarzalności.Animators to założony w 2009 roku sosnowiecki zespół rockowy, poruszający się w swojej twórczości wokół szeroko pojętego rocka alternatywnego. Z założenia miał być projektem graficznym o nazwie The Animators, ale z czasem przekształcił się w stricte muzyczną formację.


Muzycy otrzymali wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach i festiwalach w całej Polsce, takich jak: przegląd Liquid & Fire w Szczecinie, Widzewska Jesień Muzyczna, FAZA Festiwal Rock Stars Pozytywna Energia, T-Mobile Zrób Głośniej, Festiwalu Emergenza, rockAUTOSTRADA, Zderzak, Go Red! Or Go Home czy Rock May Festival, Around The Rock, Rykowisko, Dobra Strona Rocka.


Animators uczestniczyli ponadto w programie „X Factor” i zakwalifikowali się do 10. edycji „Must Be The Music”. 


Zajrzyj po więcej:

Animators na Facebooku


fot. M Bahr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.