Muzyczny powrót KRIST’A VAN D w rytmach Bad Boys Blue

Znany i lubiany polski DJ i producent muzyczny KRIST VAN D, mający na swoim koncie kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros.) po dłuższej przerwie wydaje głos.


Proponuje swój nowy singiel i teledysk: „You’re a Woman”. To znany z lat 80-tych hit z repertuaru zespołu Bad Boys Blue, zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie, z nowoczesnymi brzmieniami i z nowym wokalistą pochodzącym z Kanady, który ma szansę ponownie stać się hitem?!

Do utworu powstał również teledysk, nawiązujący klimatem i stylizacją do disco lat 80-tych, kiedy to do muzyki wprowadzono syntezatory. Właśnie wtedy powstał też nurt muzyczny o nazwie New Wave, czyli nowa fala, gatunek muzyczny wywodzący się z punk rocka. Wśród reprezentujących go artystów są takie gwiazdy tamtych lat, jak: Blondie, The Police, Depeche Mode, a w Polsce: Republika, Maanam oraz Rezerwat.

Oprócz wersji radiowej DJ przygotował także wersję klubową i dwa mocniejsze remixy, które już można usłyszeć na klubowych parkietach w całym kraju.

Zobaczcie koniecznie teledysk i posłuchajcie nowego dzieła od KRIST VAN D.

(materiały prasowe)