My już wiemy, kto jeszcze wystąpi na festiwalu Goodfest! [zobacz program]

Już 18 czerwca w Dębicy odbędzie się piąta edycja festiwalu Goodfest na którym będziemy też i my! Festiwal zorganizowany jest przez Goodyear Dunlop Tires Polska oraz Firmę Oponiarską Dębica. 

Logo festiwalu Goodfest 2016

Kogo zobaczymy ? 

Na dwóch scenach wystąpią: Kayah, Natalia Nykiel, Sokół i Marysia Starosta, Taco Hemingway, The Dumplings oraz Domowe Melodie. Do artystów dołączą finaliści konkursu Goodfest Dobre Dźwięki, którzy zwyciężyli w głosowaniu internautów: KOSMOS, Sztokholm oraz Can’t Explain.


Logo konkursu Goodfest Dobre DźwiękiZa nami drugi etap konkursu Goodfest Dobre Dźwięki. Przez ostatni tydzień internauci mogli głosować na sześciu wykonawców, z których trzech wystąpi na dużej scenie festiwalu Goodfest. Spośród zakwalifikowanych do drugiej fazy artystów do finałowej trójki przeszli: KOSMOS, Sztokholm i Can’t Explain. Już 18 czerwca te zespoły zawalczą o uznanie publiczności festiwalu Goodfest, której poparcie będzie mierzone decybelomierzem. Na zwycięzców czekać będzie nagroda w wysokości 3 000 zł.

Bardzo nas cieszy, że internauci wybrali tak różnorodne zespoły, aby zagrały na festiwalu Goodfest. Dzięki temu duża scena w Dębicy zamieni się w prawdziwy tygiel dźwięków i stylów. Trzymamy kciuki za wszystkich finalistów i mamy nadzieję, że udział w konkursie Goodfest Dobre Dźwięki będzie dla nich ważnym momentem w artystycznym rozwoju – powiedział Paweł Jezierski, menedżer ds. komunikacji Goodyear Polska i Ukraina.

Festiwal Goodfest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Podkarpaciu, które szybko zajęło także miejsce na kulturalnej mapie Polski.


Program:

16:00 ATRAKCJE DLA DZIECI

SCENA GŁÓWNA:

18:00 Finaliści „Goodfest Dobre dźwięki”

20:00 Natalia nykiel

sokół i marysia starosta

kayah

pokaz sztucznych ogni

 Scena alternatywna

20:30 Taco hemingway

domowe melodie

the dumplings


DO ZOBACZENIA!


Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu Goodfest znajdują się na stronie goodfestdebica.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/goodfest.debica/.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *