My Name Is New Festival: już dziś na scenie KWIATKI

Klub Stodoła oraz projekt My Name Is New wytwórni Kayax tego lata połączyli siły, w efekcie powstał festiwal w ramach którego na scenie Stodoły zagrają wschodzące gwiazdy polskiej sceny alternatywnej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest #darmowy! Dzisiejszy wieczór należy do duetu KWIATKI.

Kwiatki nie tylko ładnie pachną. Kwiatki też ładnie śpiewają i grają. Kwiatki to muzyczny duet składający się ze śpiewającej i piszącej teksty Oli Góralskiej oraz komponującego piosenki Adama Stawickiego. Wykonuje muzykę autorską, na którą wpływ ma rap, pop i ulubione piosenki babci Oli.

Duet wydał epkę, dzięki której znalazł się na liście najlepiej zapowiadających się debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem. Wystąpił przed Siksą i zespołem Coals. Na swoim koncie ma trzy teledyski do utworów, „Netflix”, „Smutne dziewczyny” i Nie lubię róż”. Za ich produkcję odpowiedzialny jest Tomasz Łukasik.


My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych (jak chociażby właśnie festiwal w Stodole) oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

My Name Is New Festival: KWIATKI – 14/08


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kwiatkimusic/

Instagram: https://www.instagram.com/kwiatkimusic/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.