My Was też, BARDZO! Zawiałow, Podsiadło i Vito Bambino ponownie na scenie

Daria Zawiałow jest w trakcie kontynuowania objazdówki koncertowej po Polsce z najnowszym albumem „Nocy i Wojny”. Trasa zakończy się finałem na Torwarze 10.12. Wydarzenie uświetnią wyjątkowi goście, których artystka ogłosiła na swoim Instagramie.

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album. Oprócz materiału z najnowszej płyty Darii tego wieczoru nie zabraknie również piosenek z poprzednich albumów.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Tego wieczoru na scenie piosenkarce towarzyszyć będzie dwoje panów, którzy całe lato stali u jej boku podczas Męskiego Grania! Dawid Podsiadło, z którym Daria nagrała również utwór „Za krótki sen” oraz Vito Bambino! Publiczność do finałowego koncertu rozgrzewać będzie jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich miesięcy – Szczyl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.