„Na pół” – nowość od Bitaminy

Bitamina nietypowo rozpoczyna sezon koncertów wiosennych, bo od nowej piosenki – „Na pół”. Dosłownie na kilka dni przed wyjazdem w trasę zespół podzielił się nowym utworem i klipem do niego, która zapowiada nowy album grupy „Kwiaty i korzenie”.

„Kwiaty i korzenie” będzie już piątym albumem studyjnym grupy – „Listy Janusza” (2013), „Plac zabaw” (2014), „C” (2016), „Kawalerka” (2017). Regularne wydawanie płyt oraz niesamowita atmosfera, którą członkowie zespołu wytwarzają podczas koncertów i z łatwością dzielą się z publicznością sprawiła, że dziś Bitamina bez zaangażowania w promocję stała się jednym z najbardziej cenionych zespołów w Polsce, którym w ubiegłym roku zachwycił się również Dawid Podsiadło, co w efekcie dało wspólną piosenkę pod tytułem „Nikt”, którą wyprodukował Flirtini.

Już  w ten weekend Bitamina wyrusza w trasę koncertową, która liczy 20 przystanków w całej Polsce. Na pierwszy ogień grupa odwiedzi Łódź i Warszawę, gdzie w ramach niespodzianki na rozgrzewkę zagrają Skip x AWGS.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/TheBitaminaC

Instagram: https://www.instagram.com/bitamina.vito.bambino/

www: https://bitamina.bandcamp.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.