“Na skróty” z Darią Zawiałow – posłuchaj nowego singla

Po serii rewelacyjnie przyjętych koncertów na letnich festiwalach muzycznych, Daria Zawiałow rozpoczyna jesień od piosenki-niespodzianki!


Daria Zawiałow nie zwalnia tempa i prezentuje zupełnie nowy utwór! Singiel zatytułowany „Na skróty” został już Piosenką Dnia w Trójce, a niebawem będzie można usłyszeć go na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej, którą Daria rozpoczyna 5 października w swoim rodzinnym mieście. Daria zapowiada też, że do piosenki powstaje teledysk, którego premiera już wkrótce!


Daria Zawiałow – „Na skróty”


„Na skróty” ma w sobie wszystkie mocne strony „Malinowego chruśniaka” i „Kundla burego”. To numer z zawadiackim refrenem, chwytliwym gitarowym riffem i produkcją łączącą gitarową alternatywę z elektroniką. Daria pracowała nad nim z Michałem Kushem, producentem swojej debiutanckiej płyty „A kysz!”, która trafiła do sklepów w marcu i zebrała świetne recenzje.

Pierwsze koncerty po premierze płyty pokazały, że Daria potrafi czarować nie tylko w studiu. Artystka wystąpiła na najbardziej prestiżowych festiwalach – od Open’era po Męskie Granie, a już w październiku rusza w trasę „A Kysz Tour!”, która obejmie kilkanaście polskich miast.

A KYSZ TOUR:

05.10 – Koszalin, Teatr Muza

06.10 – Gdańsk, Stary Maneż

07.10 – Toruń, OD NOWA

12.10 – Poznań, Blue Note

19.10 –  Łódź, Wytwórnia

19.11 – Zielona Góra, Kawon

30.11 – Lublin, Klub 30

07.12 – Wrocław, Stary Klasztor

08.12 – Bielsko Biała, Klub Miasto

09.12 – Katowice, Królestwo

10.12 – Kraków, Forty Kleparz

14.12 – Warszawa, Palladium

15.12 – Białystok, Zmiana Klimatu


Zajrzyj po więcej:

Facebook

Instagram

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.